معاونت پژوهشی ، فرهنگی و اجتماعی

دکتر سید علی فارغ
 
تلفن مستقیم: 35419713-041
تلفن داخلی: 35297167-041
رایانامه: sfaregh@tabriziau.ac.ir


معرفی حوزه معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه هنر اسلامی تبریز

خط مشی حوزه معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه هنر اسلامی تبریز، ترویج باورهای اسلامی و نهادینه سازی ارزشهای اصیل فرهنگ ملی و نیز توانمندسازی و افزایش سطح مهارت های اجتماعی دانشجویان در ابعاد مختلف است. این سیاستگذاری از طریق طرحریزی برنامه­ ای بلند مدت و جامع بمنظور پیش بینی محتوا و برنامه ریزی برای غنی سازی یک دوره چهارساله تحصیلی با توجه به مطالبات کنونی و نیز نیازمندی ها و مقتضیات آینده دانشجویان محقق میشود که به روز رسانی آن بطور مستمر در دستور کار این معاونت قرار دارد. از چشم­اندازهای آتی حوزه معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه هنر اسلامی تبریز نیز تأسیس و تقویت اتاق فکر فرهنگی (هیأت اندیشه ­ورز دانشگاه) و بسترسازی برای تعامل با دانشگاه های خارج از کشور بمنظور ایجاد مناسبات فرهنگی است.
این معاونت در حال حاضر با بهره ­گیری از ظرفیت شوراهای تخصصی، همفکری اساتید مشاور فرهنگی، توان اجرایی مدیران و تشکل های دانشجویی، هدایت، نظارت و حمایت از تمامی فعالیت های واحدهای تابعه خود را عهده دار است. واحدهای زیر مجموعه این معاونت متشکل اند از:

مدیریت امور فرهنگی و اجتماعی
مدیریت امور دانشجویی
مدیریت تربیت­ بدنی
مرکز مشاوره و سلامت دانشجویان
مرکز هنر آفرینی و ارتباط با جامعه
کمیته انضباطی دانشجویان
کمیسیون بررسی موارد خاص
دبیرخانه کمیسیون ماده یک فرهنگی آئین نامه ارتقاء اعضای هیئت علمی دانشگاه
دفتر حوزه معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه مسئولیت پاسخگویی به مراجعین و دریافت درخواست های مکتوب و اختصاص وقت به متقاضیان ملاقات با شخص معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه را بر عهده دارد.
 

تبریز - خیابان آزادی - میدان حکیم نظامی - دانشگاه هنر اسلامی تبریز

کد پستی : 5164736931   تلفن : 35297102 - 35418134-041   دورنگار :35412140-041

کلیه حقوق این سایت متعلق به دانشگاه هنر اسلامی تبریز می باشد.