تاریخ : جمعه 22 ارديبهشت 1396
کد 1349

برگزیدگان سومین جشنواره خلاقیت و نوآوری تبریز در هنرهای اسلامی و صنایع دستی معرفی شدند .

با اعلام نفرات برگزیده ، سومین جشنواره خلاقیت و نوآوری تبریز در هنرهای اسلامی به کار خود پایان داد

به گزارش روابط عمومی دانشگاه هنر اسلامی تبریز به نقل از دبیرخانه جشنواره ، اسامی نفرات برگزیده به شرح زیر است:
در رشته نگارگری و نقاشی
نفراول: هیئت داوران در این بخش هیچ اثری را حائز مقام اول ندانست
نفر دوم به صورت مشترک: اولیم کمال اف از کشور تاجیکستان و حبیب مرادی از ایران
نفر سوم به صورت مشترک: روح الله جهانیان از ایران و سید نجم الحسن کاظمی از پاکستان
در رشته تذهیب و تزئینات مرتبط
نفر اول: مجید ارفعی ایران
نفر دوم به صورت مشترک: محمد رحیم شهزاد از پاکستان و منیره لاله لی از الجزایر
نفر سوم: هیئت داوران در این بخش هیچ اثری را حائز مقام سوم ندانست
جایزه ویژه تقدیر ریاست دانشگاه: مالک محمد عبدالرحیم نقاش
در رشته ابرو باد
نفر اول: احمد حکمت باروت چی گیل
هیئت داوران در این بخش هیچ اثری را حائز رتبه دوم و سوم ندانست
در بخش موزاییک و شیشه
نفر اول: هیئت داوران در این بخش هیچ اثری را حائز رتبه اول ندانست.
نفر دوم: ریدها از تونس
نفر سوم: زیاد عزیز از اردن
بخش حصیر، سبد، چرم و بامبو
نفر اول: احمد حسن محمود مفرغ از سودان
نفردوم: عمر گویه از کشور سنگال
نفر سوم: امین عطایی کیا از ایران
در بخش پارچه و لباس سنتی
نفر اول: هیئت داوران هیچ اثری را حائز مقام اول در این بخش ندانست
نفر دوم: رییم اعظم محمد ریزیک از کشور فلسطین
نفر سوم: رتبه سوم این بخش به صورت مشترک به علی نوری زاده از ایران، تهانی حسن از مصر، عبدالجبار محمد از هندوستان، فادوا دیماس از تونس، نرگیزه شرخودجاوا از ازبکستان
در بخش فرش و گلیم
نفر اول: ناصر مالفوزی از ایران
نفر دوم به صورت مشترک: حمید کاظم نیا از ایران، اجاپ بایروا از ترکمنستان
نفر سوم به صورت مشترک: سمیه گواشچی از ایران، صفیه تیمزگین از الجزایر، نوربوبو ماریپوا از قرقیزستان
و جایزه ویژه رئیس دانشگاه به ماماجان رادجاپوا از ازبکستان تعلق یافت.
در بخش چوب
نفر اول: حسین حاج مصطفی زاده از آذربایجان
نفر دوم: هیئت داوران در این بخش هیچ اثری را حائز این عنوان ندانست
نفر سوم به صورت مشترک: میرمقصود میر رحیم اوا از ازبکستان، میرسعید نعمت اوا از ازبکستان
در بخش زیورآلات سنتی
نفر اول: ارکان تاباک اوغلو از ترکیه
نفر دوم: ذکریا جعفری از افعانستان
نفر سوم: آیرات شامسوتدینو از تاتارستان
در بخش سفال و سرامیک
نفر اول: محمت ییلدیریم از ترکیه
نفر دوم: الدار گوسنو از اکراین
نفر سوم: فهیمه حیدری از ایران
همچنین در بخش ملی نگارگری هیئت داوران نفرات برگزیده این بخش را معرفی کردند:
در بخش نگارگری
نفر اول: امیر حسین آقامیری
نفردوم: نیره تقی زاده نجار
نفر سوم: رحیم عظیمی
در بخش تذهیب
نفراول: زینب شاهی
نفردوم: محمد کرمی
نفر سوم: فاطمه بهاری عیسی لو
در بخش گل و مرغ
نفر اول: جواد نقش آفرین
نفر دوم: نسیم براتی
نفر سوم: آرمین سبحانی
در بخش تشعیر
نفر اول: میر مهدی سیدی
نفر دوم: گلنوش رضوی دهکردی
نفر سوم: سهراب ناطمی
گفتنی است، سومین جشنواره خلاقیت و نوآوری تبریز در هنرهای اسلامی و صنایع دستی امروز با حضور رئیس سازمان میراث فرهنگی و معاون رئیس جمهور، شهردار تبریز و جمعی از مدیران استانی و شهری به پایان رسید.
  • نوشته شده
  • در جمعه 22 ارديبهشت 1396
  • ساعت 19
  • توسط روابط عمومی
  • ویرایش شده
  • توسط روابط عمومی
نظرات شما
captcha refresh

تبریز - خیابان آزادی - میدان حکیم نظامی - دانشگاه هنر اسلامی تبریز

کد پستی : 5164736931   تلفن : 35297102 - 35418134-041   دورنگار :35412140-041

کلیه حقوق این سایت متعلق به دانشگاه هنر اسلامی تبریز می باشد.