تاریخ : جمعه 11 خرداد 1397
کد 1463

کسب موفقیت در نخستین جشنواره پایان نامه های برتر کشور تحت عنوان جایزه ویژه خیام

نخستین جشنواره پایان نامه های برتر کشور تحت عنوان جایزه ویژه خیام به همت انتشارات فرزانگان دانش و حمایت علمی اساتید دانشگاه ها و پژوهشگاه های کشور در تاریخ ۲۸ اردیبهشت ماه ۱۳۹۷ همرمان با روز بزرگداشت حکیم عمر خیام در جزیره کیش برگزار شروع شد . این جشنواره در بخش های مختلفِ علوم اقدام به بررسی چکیده طرح ها و پایان نامه های علمی نموده و درصورت کسب امتیازات لازم اقدام به اعطای گواهی و تندیس ویژه جشنواره می نماید.
 به گزارش روابط عمومی دانشگاه ، آقای علی تخمچیان دانش آموخته رشته معماری دانشگاه هنر اسلامی تبریز با راهنمایی خانم دکتر مینو قره بگلو و دکتر احد نژادابراهیمی (اعضای هیات علمی دانشکده معماری و شهرسازی دانشگاه) در گروه معماری و هنر با ارائه یک مقاله علمی و پژوهشی و یک مقاله ISI   تحت عنوان « شکل گیری فضا در اثر پیوند  مفهومی  موسیقی و ریاضی  و معماری  مطالعه موردی  جلو خان و آسمانه گنبد خانه  مسجد شیخ لطف  الله  اصفهان  » موفق به کسب تندیس و لوح تقدیر شدند.
 
 


روابط عمومی دانشگاه کسب این موفقیت را به آقای علی تخمچیان و اساتید دانشکده معماری و شهرسازی دانشگاه تبریک عرض نموده و توفیق روزافزون این عزیزان را از درگاه باریتعالی خواهانیم.
 
  • نوشته شده
  • در جمعه 11 خرداد 1397
  • ساعت 09
  • توسط روابط عمومی
  • ویرایش شده
  • توسط روابط عمومی
نظرات شما
captcha refresh

تبریز - خیابان آزادی - میدان حکیم نظامی - دانشگاه هنر اسلامی تبریز

کد پستی : 5164736931   تلفن : 35297102 - 35418134-041   دورنگار :35412140-041

کلیه حقوق این سایت متعلق به دانشگاه هنر اسلامی تبریز می باشد.