معاونت فرهنگی، اجتماعی و دانشجوییحجت الاسلام والمسلمین سید جلال موسوی شربیانی
 
تلفن و دورنگار: 35419713-041
رایانامه: sjsharabiani@tabriziau.ac.ir

 

«معرفی حوزه معاونت فرهنگی، اجتماعی و دانشجویی دانشگاه هنر اسلامی تبریز»

خط مشی حوزه معاونت فرهنگی، اجتماعی و دانشجویی دانشگاه هنر اسلامی تبریز، توانمندسازی فرهنگی و افزایش سطح مهارت های اجتماعی دانشجویان بر مبنای آموزه های اسلامی و باورهای الهی و نهادینه سازی ارزش های اصیل فرهنگ دینی و ملی در ابعاد مختلف است. این سیاستگذاری از طریق طرحریزی برنامه­ ای بلند مدت و جامع بمنظور پیش بینی محتوا و برنامه ریزی برای غنی سازی یک دوره تحصیلی حداکثر چهارساله با توجه به مطالبات کنونی و نیز نیازمندی ها و مقتضیات آینده دانشجویان محقق می شود که به روز رسانی آن بطور مستمر در دستور کار این معاونت قرار دارد. رسیدگی به امور رفاهی دانشجویان طی مدت تحصیل در دانشگاه هنر اسلامی تبریز مطابق تسهیلات ارائه شده در این خصوص از سوی مراجع ستادی ذیربط (سازمان امور دانشجویان و وزارت علوم، تحقیقات و فناوری) و نیز زمینه سازی جهت ایفای نقش اجتماعی و مسئولیت فرهنگی دانشگاه در جامعه از دیگر تکالیف تعریف شده این معاونت است.
از چشم­اندازهای آتی معاونت فرهنگی، اجتماعی و دانشجویی دانشگاه هنر اسلامی تبریز نیز تأسیس اتاق فکر فرهنگی (هیأت اندیشه ­ورز دانشگاه) و تقویت مشارکت اجتماعی و بسترسازی برای تعاملات برون سازمانی در سطح بومی و منطقه ای و نیز برقراری مناسبات فرهنگی در مقیاس بین المللی با دانشگاه های خارج از کشور است.
این معاونت در حال حاضر با بهره ­گیری از ظرفیت شوراهای تخصصی، همفکری اساتید مشاور فرهنگی، توان اجرایی مدیران و تشکل های دانشجویی، هدایت، نظارت و حمایت از تمامی فعالیت های واحدهای تابعه خود را عهده دار است. واحدهای زیر مجموعه این معاونت متشکل اند از:
 

در حال حاضر ساختمان حوزه معاونت فرهنگی، اجتماعی و دانشجویی دانشگاه هنر اسلامی تبریز در دانشکده چند رسانه ای این دانشگاه (جنب ساختمان سپهبد شهید سردار حاج قاسم سلیمانی) واقع شده است.

 

تبریز - خیابان آزادی - میدان حکیم نظامی - دانشگاه هنر اسلامی تبریز

کد پستی : 5164736931   تلفن : 35297102 - 35418134-041   دورنگار :35412140-041

کلیه حقوق این سایت متعلق به دانشگاه هنر اسلامی تبریز می باشد.